Merck

MQuant Sülfit Testi Metot : Nitroprusid / Zn-hekzasiyanoferrat

  • 1100130001
  • 8-10 Hafta

10 - 40 - 80 - 180 - 400 mg/L SO₃²⁻
100 test/paket

MColortest (Aquaquant, Aquamerck, Microquant) ve Mquant (MQ) hazır test kitleri kullanılarak, herhangi bir yardımcı malzeme veya cihaza ihtiyaç olmaksızın, ister sahada ister laboratuvarda su analizleri hızla gerçekleştirilebilir.

  • MColortest™ test kitleri, NIST ve PTB’nin birincil referans maddelerine göre izlenebilirliği olan sertifikalı standart çözeltiler ile kontrol edilmektedir. Böylelikle basitliklerinin yanı sıra güvenilirlikte de en yüksek kriterleri sunarlar. Bu durumu üstün stabilite takip eder.
  • Aquamerck testleri; yüksek konsantrasyondaki numuneler için uygun, titrimetrik ve kolorimetrik kitlerdir. Teknik olmayan personel tarafından da kolaylıkla çalışılabilecek şekilde tasarlanmıştır.
  • Microquant test kitleri atık su ve bulanık sular için uygundur. Laboratuvar ve ekipman gerektirmez. Gerekli tüm reaktifler kit paketinin içinde mevcuttur.
  • Merckoquant test stripleri küçük birer laboratuvar gibidir. Portatif oluşları, analizi istenilen yerde gerçekleştirebilmek açısından önemlidir. Merckoquant test stripleri ile fosfattan nitrata, toplam sertlikten kurşuna kadar pek çok parametrenin ölçümünü yapmak mümkündür.

MQuant Scripscan - Yeni ücretsiz Mobil App

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Markalar
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!
Yukarı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.